איפה מתקיים הטיפול?
בקליניקה פרטית בכפר סבא או ב"מכון חיבורים" בנמל תל-אביב על הים. שפע של חניה. ניתן להגיע גם בתחבורה ציבורית.
 
מה קורה בטיפול?
חדר הטיפולים הוא מקום בטוח נטול "רעשים" חיצוניים המאפשר למטופל להעלות בפתיחות את מצוקותיו, קשייו וכאביו. הקשר ביני ובין המטופל הוא של תמיכה, אמפטיה ודיסקרטיות מלאה. עם הזמן נוצר אמון הדדי מלא המוביל ליצירת ברית טיפולית בין שני השותפים לטיפול.
שיטת הטיפול הקוגניטיבית התנהגותית  הופכת את המטופל לשותף מלא בתהליך הטיפולי תוך כיבוד צרכיו ותפישת עולמו (הסובייקטיביות שלו). נבחנות פרשנויות לארועי חיים, והתגובות הנלוות אליהם. במהלך הטיפול לומד המטופל לבדוק את מקור הפרשניות שלו לארוע (טריגר), לבחון פירושים אפשריים אחרים לדברים שקרו, ולשנות את התייחסותו ותגובותיו לעצמו, לאחר  ולעולם.
 
תוך כדי הטיפול מתחבר המטופל לכוחות פנימיים שאולי כלל לא היה מודע לקיומם, הוא לומד להכיר את עצמו טוב יותר, רוכש כלים חדשים לניהול חייו ויוצא מחוזק להמשך הדרך.

ה"ברית הטיפולית" הנכרתת בין המטפלת והמטופל היא קריטית להצלחת הטיפול. הקשר נרקם לאט ובסבלנות, תוך יצירת אינטימיות והדדיות המבוססים על אמון וכבוד. 
כמטפלת, אני מלווה את התהליך, המסע המשותף, עד שהמטופל חש שהוא מסוגל להתמודד עם האתגרים העומדים בפניו. לא אחת, נשמר הקשר גם לאחר תום הטיפול.