מתי צריך טיפול פסיכולוגי?
אם אתם חשים ירודים במשך יותר ממספר שבועות רצופים או מתקשים לתפקד בחיי היום יום, אם אתם במצב רוח של עצב עמוק וחשש מהעתיד, אם יש לכם הפרעות שינה, אם אתם חווים ירידה פתאומית בתיאבון ובמשקל הגוף או ההיפך מכך - קיימת אפשרות שאתם סובלים מדיכאון. חיינו עמוסים במצוקות, בעיות רגשיות ,  קונפליקטים לא פתורים, וקושי להמשיך הלאה.  עומסים אלה ואחרים יוצרים לא אחת,  תחושת תשישות, חוסר אונים, תסכול עצב ודיכאון. אם אתם חשים פחד לא מוסבר או הגיוני, חרדה מחיי היום יום, אם קשה לכם לתפקד בבית, בעבודה, ייתכן ואתם זקוקים לעזרה.
כשאנחנו מסתכלים אחורה, אנו לעתים רואים שקשה לנו כבר זמן מה. בלי משים, המצב מדרדר את בריאותנו, את תפקודנו היום יומי, איננו חווים שמחת חיים כבעבר, קשרינו המשפחתיים והחברתיים נפגעים, והחיים הופכים לכבדים.
אנשים בדרך כלל פונים לטיפול כשהם מבחינים שהקושי שהתעורר בחייהם, או שקיים שם כבר זמן רב, משבש את חייהם ואי אפשר להמשיך כך. הם מבינים שנדרש שינוי, ואין בכוחם להביא את השינוי בכוחות עצמם.
לפעמים תחושות כמו חרדות, דיכאון מתמשך, מחשבות אובדניות או חוסר תקווה גורמות לנו להיות משותקים. אולי כבר אין לנו כוח ולא אמונה להיעזר בשלב הזה וכך מונצחת הבעיה.

אתם לא לבד. יש מה לעשות ויש סיכוי טוב לשינוי הדברים.
 במהלך הטיפול אני לומדת את תפישות העולם עמן מגיע המטופל, מכילה אותן, ויחד עמו בודקת אם להשקפות אלה, או לפרושי החיים שהוא נותן לדברים יש השפעה על הקושי שהוא חווה.
הטיפול, המתבצע כמסע משותף שלי ושל שותפי לטיפול, מאפשר למידה הדדית אחד מהשני והתקדמות לפרשנות והתנהגות המביאה לשיפור איכות החיים וזרימה מחודשת.