טיפול משפחתי
 
מצוקה חריגה של אחד מבני המשפחה, קשיים של  גיל ההתבגרות , בגידות של בן זוג, גירושין, מוות במשפחה, פרידה מבן/בת זוג, קשיי השתלבות בחברה, מעבר למקום חדש, אלימות מילולית ופיזית, הפרעות אכילה, בעיות משמעת ואי הצבת גבולות לילדים – כל אלה דורשים סיוע מיידי ומקצועי.
טיפול משפחתי  נחוץ כאשר אובד האיזון העדין המאפשר חיים "זורמים". הורים לעתים חשים חסרי אונים, מותשים ואובדי עצות. שיבוש במערכת היחסים עם הילדים עלולה להביא גם למערכת זוגית משובשת. לאווירה העכורה בבית יש השפעה על התפקוד בבית הספר, בעבודה ובקהילה. מטרה ראשונית של טיפול משפחתי היא להשיב למשפחה ולבית את האיזון. את הטיפול המשפחתי  אני מבצעת בדרך כלל בשילוב המשפחה כולה, לעיתים רק בהשתתפות ההורים ולעיתים בטיפול פרטני נוסף לילד. כל המשתתפים בתהליך הטיפול מבטאים את הקשיים המרכזיים העומדים בפניהם, לומדים 
להכיר את תפישת עולמו של השני תוך פיתוח אמפטיה למצוקתו ולרגשותיו, ורוכשים כלים לתקשורת בינאישית אשר תקרב ביניהם. טיפול משפחתי מתקדם יוביל לקביעת "חוזה" חדש, שינוי דפוסי תקשורת בבית, יכולת הבעה עצמית באופן שאינו "כותש" את השני אלא מזמין אותו או אותה לשיתוף פעולה. שבירת המחיצות מאפשרת בחינה מחודשת של  היחסים המשפחתיים והזוגיים תוך היעזרות בתובנות אישיות.
טיפול משפחתי בשיטת אדלר
עקרונות שיטת אדלר עומדים על הצורך לפתח בילד ובמתבגר תחושת שייכות, עידוד לערך עצמי, כיבוד חוקים וגבולות, ועמידה בתוצאות של התנהגויות מפריעות.
בטיפול המשפחתי בשיטת אדלר  אני בוחנת שיטות חינוך שגויות כמו פינוק יתר, תשומת לב יתרה ומאבקי כוח; בקורת ושיפוטיות, ציפיות גבוהות (מדי) של הבית ובית הספר, ומתן הגנת יתר לילד  המונעת ממנו להתנסות באתגרי החיים. אני מלמדת את ההורים להפעיל סמכות הורית ללא השפלת ילדם, הענשתו או ביטול ערכו ובטחונו העצמי. אני מקנה להורה כלים המסייעים בעקיפין לילדיהם להתמודד עם אתגרים, תוך אמון בעצמם וביכולתם לעמוד במשימות החיים.